W terminie do 31.03.2021 Zapomnienie jest zamknięte. Istnieje jedynie możliwość wynajmu całego domu. Napisz lub zadzwoń.

Zapraszam Was gorąco od kwietnia.

 

Cena pokoi:

* pokój Słoneczny            300 zł/3 osoby

                                                    400 zł/4 osoby 

                                                    500 zł/5 osób 

* pokój Wygodny             250 zł/2 osoby

                                                    300 zł/ 3 osoby

                                                      400 zł/ 4 osoby 

* pokój Przytulny             200 zł/2 osoby

                                                   250 zł/3 osoby 

* pokój Miły                      200 zł/2 osoby

                                                 250 zł/3 osoby

* zapraszam rodziny z dziećmi w wieku od 5 lat

* pokój można wynająć na min. 2 dni 

*w przypadku oferty Świąt, Sylwestra, Długich Weekendów napisz maila lub wejdź do zakładki Wydarzenia

* w przypadku Wakacji mile widziany wynajem w trybie tygodniowym poniedziałek-niedziela (6-7 dni)

gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku 30% - JMA Media Agnieszka Wilk, konto: 76 1140 2004 0000 3902 7678 6696

pozostała kwota uiszczana jest w dniu przyjazdu

zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z rezerwacji

opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi

pobyt rozpoczyna się o godzinie 17, natomiast kończy o godzinie 11 w dniu wyjazdu

Ważne informacje:

 • jeśli zdecydujesz się mnie odwiedzić na miejscu będzie czekać na Ciebie pościel oraz ręczniki

 • mamy dwa koty i dwa psy i dlatego nie możemy przyjąć innych zwierząt. 

 • zapraszam rodziny z dziećmi w wieku od 5 lat

 •  mam własne dzieci i wiem jakie potrafią być wszędobylskie dlatego proszę Cię, abyś pilnował swoich Pociech w okolicach schodów, kominka, antresoli i innych miejsc, gdzie mogą sobie coś zrobić

 • jeśli coś się zepsuje poinformuj mnie o tym, abym mogła szybko to naprawić

 • i o płatnościach: gwarancją rezerwacji jest opłata zadatku w wysokości 30%. Pozostała kwota uiszczana jest w dniu przyjazdu. Ustalona kwota nie podlega zmianie w przypadku zmiany ilości osób lub terminu pobytu jeśli zmiany nie zostały zgłoszone min. 14 dni przed planowanym przyjazdem.

* Polityka prywatności RODO 

Mająć na względzie dbałość o dane osobowe Gości oraz w związku z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/56/WE zwanym dalej jako RODO Zapomnienie spełniam obowiązek informacyjny związany z przetwarzaniem danych osobowych Gości. Poniżej informujemy o sposobie i celu, w jakim przetwarzane są dane osobowe, a także o przysługujących Gościom prawach związanych z ochroną danych.

 1. Administratorem danych, przetwarzającym dane osobowe jest:
  JMA Media Agnieszka Wilk, z siedzibą w Stanowicach ul. Sosnowa 16a

 2. Dane Gości uzyskane zostały przez Zapomnienie w związku ze składaniem rezerwacji pobytu. Przetwarzane są w celu: zawarcia oraz realizacji umowy między Zapomnieniem a Gościem, w tym zapewnienia poprawnej jakości usług przez czas trwania umowy i rozliczeń po jej zakończeniu, realizacji obowiązków prawnych m.in. przechowywanie danych dotyczących korespondencji elektronicznej / pocztowej na potrzeby przyszłych postępowań uprawnionych organów, przeciwdziałania oraz umożliwienia rozpatrzenia ewentualnej reklamacji, informowania Gości na bieżąco o zmianach w ofercie firmy, marketingu bezpośredniego, bezpieczeństwa Gości;

 3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak może uniemożliwiać zawarcie umowy i zrealizowanie usługi.

 4. Podane dane osobowe mogą zostać przekazane, z zachowaniem wszelkich zasad ochrony danych osobowych wymaganych prawem, zaufanym podmiotom współpracującym z Zapomnieniem, tylko w związku z realizacją celów opisanych wcześniej. Dane mogą być udostępniane również innym odbiorcom w celu wykonania ciążącego na Zapomnieniu obowiązku prawnego dla celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora. 

 5. Dane Gości mogą być przetwarzane przez czas wykonania obowiązków wynikających z umowy; przez czas, w którym przepisy nakazują przechowywać dane; przez czas, w którym możemy ponieść konsekwencje prawne niewykonania obowiązku.

 6. Gościom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Wycofania w dowolnym momencie udzielonej wcześniej zgody na przetwarzanie danych w zakresie, jakiego dotyczy ta zgoda, z tym zastrzeżeniem, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;

Kontakt: 

tel. 609-232-484

mail: kontakt@zapomnienie.pl

ul. Jawornik 3, 57-400 Nowa Ruda

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon